Klub nocny Sogo Warszawa

Go Go, striptiz i wieczory kawalerskie w największym klubie w stylu amerykańskim w Warszawie - Sogo Club.

Nasz Klub Nocny wzbudza wiele emocji! Nie ma osoby, której nie zapadłyby w pamięci te wyjątkowe wrażenia, szampański klimat, amerykański wystrój czy oszałamiająco piękne kobiety, które towarzyszą momentom spędzonym w naszym Night Club.

Night Club Sogo zna cała Warszawa. Nie ma drugiego takiego miejsca, które łączyłoby w sobie dbałość o Gościa, troskę o jego wymagania i komfort z niepowtarzalną atmosferą i specyficznym klimatem. Dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony u nas był wyjątkowy i niezapomniany.

Naszym atutem są nie tylko egzotyczne drinki, profesjonalna obsługa czy oryginalny wystrój, ale również najlepsza muzyka. W naszym klubie pracują piękne i atrakcyjne kobiety, dzięki którym przeżyjesz wyjątkowe chwile. Na życzenie Gości wykonają zmysłowy taniec Go Go, pobudzający wyobraźnię striptiz czy pełen emocji Lap Dancing.

Nic więc dziwnego, że nasz Night Club jest często wybieranym miejscem, gdzie żegna się swoje kawalerstwo. Wieczór kawalerski powinien być niezapomnianym i nietypowym przeżyciem, które na długo zapadnie w pamięci jego uczestników. Piękne kobiety, najlepszy alkohol i muzyka, oryginalny wystrój i sala Vip na wyłączność są bez wątpienia wspaniałą alternatywą dla organizatorów wieczorów kawalerskich.

Nasz Klub Nocny to także idealna propozycja dla biznesmenów, którym zależy na dyskrecji. Wystrój Sali VIP sprosta nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom, dzięki czemu jest wspaniałym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju nieformalne spotkania biznesowe, konferencje czy dyskusje.

To, co przyciąga wszystkich naszych Gości to bez wątpienia atrakcyjne kobiety. Ich zmysłowe ruchy, piękne ciała czy zniewalający urok zapadną w pamięci najbardziej wymagającym koneserom kobiecej urody. Taniec Go Go lub striptiz w ich wykonaniu będą doskonałym uzupełnieniem pobytu w naszym lokalu.

Warszawa, Aleje Jerozolimskie 6, tel. (22) 629 92 09