Klub nocny Sogo Wrocław

Go Go, striptiz i wieczory kawalerskie w największym klubie w stylu amerykańskim we Wrocławiu - Sogo Club.

Klub Nocny Sogo łączy w sobie niezapomniane emocje i wyjątkowe chwile. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Gości opuścił nasz lokal zadowolony i usatysfakcjonowany.

Night Club w stylu amerykańskim to przede wszystkim oryginalny wystrój, wyszukane atrakcje, wyśmienite drinki z całego świata oraz piękne i atrakcyjne kobiety. Dla najbardziej wymagających Gości przygotowaliśmy przestronną i luksusową salę Vip, która idealnie sprawdzi się w przypadku nieformalnych spotkań biznesowych czy "luźnych konferencji". Gwarantujemy niezapomniane emocje i przede wszystkim dyskrecję!

Nasz Klub Nocny jest znany przez cały Wrocław! Nigdzie indziej nie spotkasz tylu pięknych kobiet, momentów pełnych wrażeń oraz doskonałych drinków w jednym miejscu. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo naszych Gości.

Atrakcją naszego klubu są piękne, zadbane i atrakcyjne kobiety. Tylko u nas możesz podziwiać ich zmysłowe i pełne gracji ruchy podczas tańca Go Go lub przekonać się o ich największych autach podczas Lap Dancingu. Jedynie striptiz w ich wykonaniu wzbudzi w Tobie mieszankę tak skrajnych emocji i wrażeń!

Jeżeli szukasz pomysłu na niezapomniany wieczór kawalerski, koniecznie odwiedź nasz Night Club w samym sercu Wrocławia. Do Twojej dyspozycji oddajemy dużą salę Vip, bogaty wybór drinków i alkoholi, najlepszą muzykę oraz towarzystwo pięknych kobiet. Tylko tu w wyjątkowy sposób pożegnasz stan kawalerski!

Oryginalnym elementem naszego klubu jest sam wystrój. Idealna kompozycja barw, dbałość o szczegóły, doskonałe wyposażenie baru oraz pozostałych elementów wpływa na dobrą zabawę i samopoczucie naszych Gości.

Mamy nadzieję, że wszystko począwszy od doskonałych drinków, wspaniałej atmosfery poprzez najlepszą muzykę i dbałość o Twój komfort, a na pięknych kobietach skończywszy sprawią, że jeszcze nie raz odwiedzisz nasz Night Club z przyjemnością.

Wrocław, Szewska 3a, tel. (71) 758 25 30